Načítání obsahu...
Dům umění
ÚT–NE 10.00–18.00
PŘÍTEL / studenti, senioři - členské karty Společnosti přátel GVUO

PŘÍTEL / studenti, senioři

Staňte se přítelem Galerie výtvarného umění v Ostravě! Zakoupením členské karty získáte řadu výhod. Karta vás opravňuje k neomezenému volnému vstupu do Domu umění i k čerpání dalších výhod po dobu jednoho roku. Ti, kteří již jsou členy a vlastní členský průkaz, si pouze prodlužují své členství úhradou příspěvku na daný rok, a to převodem na účet, nebo složenkou. Jako variabilní symbol uveďte číslo členské karty. Číslo účtu: 6532761/0100

platí pro 1 osobu
vhodné jako  dárek
V případě, že členství zakupujete jako dárek, vepište prosím jméno a příjmení obdarovaného, jeho adresu, email a telefonní číslo do komentáře v košíku v sekci přehled objednávky. Děkujeme.

obdarovaný získá:
*neomezený vstup na výstavy, komentované prohlídky a tvůrčí dílny v Domě umění.
*přednostní registrace na programy s rezervací
*e-mailové pozvánky na vernisáže a akce Společnosti přátel GVUO
*10% slevu na občerstvení v kavárně

Každý rok pořádáme předvánoční večerní setkání členů Společnosti přátel GVUO, které je spojeno s komentovanou prohlídkou výstav a tvůrčí dílnou. Pro rodiny s dětmi nabízíme navíc i letní sobotní tvůrčí odpoledne na zahradě Domu umění. 


Společnost přátel GVUO má více než stoletou tradici. Navazuje na Klub přátel výtvarného umění z roku 1912 a Spolek Domu umění z roku 1924. Cílem společnosti je podporovat, rozvíjet a propagovat umění, umělce a umělecké sbírky GVUO v České republice i zahraničí. Přítelem GVUO se může stát kdokoliv.


Nové členy prosíme o vyplnění a zaslání přihlášky e-mailem na adresu info@gvuo.cz
Stávající přátelé GVUO prodlužují své členství automaticky uhrazením ročního poplatku na daný kalendářní rok. 

Po obdržení částky Vám vystavíme členský průkaz, který si můžete vyzvednout na pokladně Domu umění při své další návštěvě. 


300
© 2017 Galerie výtvarného umění v Ostravě
Designed by burgrova.tumblr.com     Developed by Ollero