Načítání obsahu...
Dům umění
10–18 hodin
PŘÍTEL / studenti, senioři - členské karty Společnosti přátel GVUO

PŘÍTEL / studenti, senioři

Staňte se přítelem Galerie výtvarného umění v Ostravě! Zakoupením členské karty získáte řadu výhod. Karta vás opravňuje k neomezenému volnému vstupu do Domu umění i k čerpání dalších výhod po dobu jednoho roku.

platí pro 1 osobu
vhodné jako  dárek
V případě, že členství zakupujete jako dárek, vepište prosím jméno a příjmení obdarovaného, jeho adresu, email a telefonní číslo do komentáře v košíku v sekci přehled objednávky. Děkujeme.

obdarovaný získá:
*neomezený vstup na výstavy a komentované prohlídky v Domě umění
*přednostní registrace na doprovodné programy
*e-mailové pozvánky na vernisáže a akce Společnosti přátel GVUO
*15% slevu v Kavárně art&coffee

Zpravidla před Vánoci jsou členové Společnosti přátel GVUO zváni na přátelské setkání a sklenku vína s ředitelem galerie.


Společnost přátel GVUO má více než stoletou tradici. Navazuje na Klub přátel výtvarného umění z roku 1912 a Spolek Domu umění z roku 1924. Cílem společnosti je podporovat, rozvíjet a propagovat umění, umělce a umělecké sbírky GVUO v České republice i zahraničí. Přítelem GVUO se může stát kdokoliv.


Nové členy prosíme o vyplnění a zaslání přihlášky e-mailem na adresu info@gvuo.cz
Stávající přátelé GVUO prodlužují své členství automaticky uhrazením ročního poplatku na daný kalendářní rok. Není možné stávájící členství uhradit přes e-shop.

Po obdržení částky Vám vystavíme členský průkaz, který si můžete vyzvednout na pokladně Domu umění při své další návštěvě. 


300
© 2017 Galerie výtvarného umění v Ostravě
Designed by burgrova.tumblr.com     Developed by Ollero