Načítání obsahu...
Dům umění
ÚT–NE 10.00–18.00

Léto plné hudby zase zpříjemní letní večery v Ostravě

11. 7. 2018
Na seriál koncertů Léto plné hudby se v ostravském Domě umění můžete těšit i o letošních prázdninách.

Středeční podvečery v Domě umění budou o prázdninách hudební. Přijďte na koncerty kapel:

11. 7. 2018 v 18 hJAZZSTANDARDS
25. 7. 2018 v 18 hDOKTOR SCHNEBERGER
8. 8. 2018 v 18 hSWING PIGS
22. 8. 2018 v 18 hBOTANYK

Koncerty se konají na terase Domu umění a vstup je bezplatný.

JazzStandards hrají jazzové standardy. Klávesy – Stanislav Kotlár, kytara – Štěpán Gažík, saxofon – Pavel Prokop. Jazzové melodie zahrané standardně jako v jakémkoli americkém jazzovém klubu.

Doktor Schneberger se začal formovat na půdě Fakulty umění Ostravské univerzity. Neučesaný zvuk, básně, výtvarno. Jan Šnéberger (basová kytara, zpěv), Radim Hájek (bicí) a Václav Buchtelík (kytara, zpěv). 

Skupinu Swing Pigs tvoří dvojice Samuel Paučo (kytara) a Alexey Aslamas (housle). Duo sympatizuje s improvizací a stylově se může řadit k experimentálnímu free hey hop. Paučo s Aslamasem spolupracovali např. s Madalenou Joao nebo Smyčcovým Kvartetem Pavla Bořkovce a dalšími.

Botanyk. Ostravská kapela s českými texty a nadhledem. Momentálně ve fázi hledání směru a zvuku, a také ve fázi neúnavného buskování - hraní v ulicích. Miki Kalus – kytara, zpěv, foukací harmonika, Marcyn – bicí, vokál, Jakub Hajduch – basová kytara, vokál, Kateřina Ocisková - perkuse, vokál.© 2017 Galerie výtvarného umění v Ostravě
Designed by burgrova.tumblr.com     Developed by Ollero