Načítání obsahu...
Dům umění
ÚT–NE 10.00–18.00

Knižní festival Ostrava

12. 3. 2022

11. – 12. 3. 2022 od 10 do 18 hodin

Ve stánku GVUO poblíž dětského koutku na Vás čekají výstavní katalogy, umělecké publikace, ale také merch v podobě triček, tašek, pohlednic, bloků, sešitů, zápisníků i flash disků v unikátním designu GVUO, za který byli nominováni jeho autoři Robert V. Novák a Zuzana Burgrová na cenu Czech Grand design v roce 2018. 

PUBLIKACE GVUO:
Naše krásné knihy v běžných knihkupectvích neseženete a navíc Vám garantujeme nejnižší ceny na trhu. Přijďte si na náš stánek prohlédnout monografie Daniela Balabána, Hany Puchové, Kateřiny Šedé, Jana Wojnara a Jiřího Šiguta. Katalogy k výstavám Vlastislava Hofmana, Abstraction-création, Ivana Pinkavy, Pavla Nešlehy, Václava Rodka, Dělník je smrtelný, práce je živá, Skvosty evropského umění a umělecké publikace V novém světě a F. A. Maljavin / Vášeň pro barvu.

PRO DĚTI:
Dětem u nás zakoupíte interaktivního průvodce Galerie v kostce, plyšového lachtana Serafína (symbol tvůrčích dílen pro děti), tetovačky a trička s lachtanem Serafínem.

NĚCO NAVÍC:
Ve stánku můžete také zakoupit pro sebe, nebo jako dárek, členství ve Společnosti přátel GVUO, které Vám zajistí celoroční volný vstup na výstavy a doprovodné akce v Domě umění. 

PRAKTICKÉ:
Platební terminál na stánku NEBUDE k dispozici, pokud u nás máte něco vyhlédnuto, vezměte si prosím hotovost.
Veškeré zboží ovšem bude možné objednat také online na eshopu GVUO.

Podrobné informace o programu Knižního festivalu Ostrava naleznete ZDE.

Vstup se vstupenkou na Knižní festival Ostrava.

© 2017 Galerie výtvarného umění v Ostravě
Designed by burgrova.tumblr.com     Developed by Ollero